(+90) 536 523 7429
Pazartesi - Cuma : 08:30 - 18:00 Cumartesi : 08:30-14:00
Ürün Kodu: 5050157
Stok Durumu: 2-3 Gün

Focus Optimum İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı 80m 12 Rulo

Focus Optimum İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı 5050157 80m 12 Rulo

12 Rulo

80m

2 Katlı

Tıkanma yapmaz

-+

 • Açıklama
 • Yorumlar (0)
 • Etiketler
 • Sipariş Bilgileri
 • Açıklama

  Focus Optimum İçten Tuvalet Kağıdı Çift Katlı 80m - 24 Rulo

  Hündelik yaşamın vazgeçilmezi olan tuvalet kağıdı 14.yüzyılda ilk olarak Çinliler tarafından üretildi. Türkiye'ye gelmesi 1970'li yılları buldu Tuvalet kağıdı günümüzde hijyen unsurunun vazgeçilmez bir ürünü olmuştur. Hammaddesi selüloz olan tuvalet kağıtları, fabrika teknolojilerinin gelişmesiyle geri dönüşüm ürünlerinden elde edilmeye başlanarak çevre dostu bir döngüde ilerlemiştir. Tuvalet kağıdının kişisel tercihlere göre tek, çift, üç katlı gibi çeşitleri vardır. İçten çekmeli Tuvalet kağıdı dispenserlere uyumlu hazırlanmıştır. 

  Yüzden fazla ülkeye ihracat yapan Hayat Kimya bünyesindeki Focus, kalitesiyle ve uygun fiyat seçenekleriyle, kağıt peçete üreticileri arasında öne çıkıyor. Hayat Kimya, deterjan, hijyen, temizlik kağıdı kategorisinde üretim yapmakla birlikte, Türkiye'nin en büyük ihracatçıları sıralamasında 2012’de 70. sırada, ISO’nun ilk 500 sıralamasında 68. sırada yer alıyor.

   

  Ofis ve diğer yaşam alanlarındaki tuvaletlerde kullanacağımız tuvalet kağıtları dayanıklı ve yumuşak olmasının yanında suda kolaylıkla çözülür yapıya sahip olmalıdır ki ekstra maliyetlerden ve oluşabilecek sorunlardan bizleri kurtarsın. Tuvalet kağıtları sebebiyle tıkanan klozet sistemleri büyük maliyetlere sebep olur. Focus Tuvalet Kağıdı, tuvalet ve klozet sistemlerini tıkamadığına dair belgeli bir üründür, güvenle kullanabilirsiniz. Tuvalet kağıdı ihtiyacınızı, tüm ofis ihtiyaçlarınıza kaliteli ve ekonomik ürünler sunan asyahijyen.com’dan sipariş verin, ürününüz en kısa size teslim edelim.

 • Yorumlar (0)

  0 yorum
  Yorum Yap
  Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
 • Etiketler
 • Sipariş Bilgileri
  Kargo ve Teslimat
  Siparişiniz, çalışmış olduğumuz kargo firması tarafından ortalama 2 iş gününde yurt içi ve yurt dışı teslim edilmektedir.
  Ödeme Metodları
  Kredi kartı (3D Secure), EFT/Havale, Kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ve kolay sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp Destek

Merhaba, Asya Hijyene hoş geldiniz. Ne konuda yardımcı olmamı istersiniz?

whatsapp-logo